ilk.az

Giriş

Futbol nəticələri

AFRICA: CAF Champions League - Play Offs

18:30USM Alger - Ferroviario Beira -:-
19:00Esperance Tunis - Al Ahly -:-
21:00Wydad - Mamelodi -:-

AFRICA: CAF Confederations Cup - Play Offs

90'Zesco Utd - Supersport 2:1

ALBANIA: Super League

13:00Luftetari Gjirokastra - Vllaznia 0:0
13:00Lushnja - Kamza 0:0
18:00Skenderbeu - Partizani -:-

ALGERIA: Ligue 1

17:00Biskra - Belouizdad -:-
17:00Harrach - Constantine -:-
17:00Setif - Saoura -:-

ARGENTINA: Superliga

23:05Belgrano - Tigre 0:0
01:05Patronato - Atl. Tucuman 2:1
18:05Arsenal Sarandi - Temperley -:-
18:05Huracan - Union Santa Fe -:-
20:15Chacarita Juniors - Talleres Cordoba -:-
22:05Velez Sarsfield - Boca Juniors -:-
00:05Godoy Cruz - Independiente -:-

ARGENTINA: Primera B Nacional

01:00Atl. Rafaela - Los Andes 0:1
01:05Deportivo Moron - Deportivo Riestra 1:3
01:30Ind. Rivadavia - San Martin Tucuman 0:0
17:05Brown Adrogue - Instituto -:-
20:00Ferro - Almagro -:-
22:05Quilmes - Villa Dalmine -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

00:00Talleres (R.E) - Villa San Carlos 2:1
17:05PostponedSan Miguel - Atletico Atlanta -:-
19:30Def. de Belgrano - UAI Urquiza -:-
19:30Sacachispas - Fenix -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

19:30Atlas - Juventud Unida S. M. -:-
19:30Puerto Nuevo - General Lamadrid -:-

ARGENTINA: Torneo Federal A

20:00San Jorge - Deportivo Mandiyu -:-
23:00Sportivo Las Parejas - Central Cordoba -:-
00:30Atletico Parana - Gimnasia E.R. -:-

ARMENIA: Premier League

45+'Gandzasar - Pyunik 2:0

ASIA: AFC Championship Women U16 - Play Offs

10:00China U16 W - Japan U16 W 0:1
13:30North Korea U16 W - South Korea U16 W -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia - Relegation

07:30Mandurah City - Forrestfield 3:3

AUSTRALIA: National Premier Leagues Play Offs

04:00Heidelberg - APIA Tigers 2:1

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

Half TimeRapid Vienna - AC Wolfsberger 2:1
17:30LASK Linz - Mattersburg -:-
17:30St. Polten - Admira -:-
17:30Sturm Graz - Altach -:-

AUSTRIA: Regionalliga East

45+'Karabakh Vienna - Parndorf 0:0

AUSTRIA: Regionalliga Central

45+'A. Klagenfurt - Kalsdorf 2:0
45+'Vocklamarkt - Bad Gleichenberg 1:1

AUSTRIA: Regionalliga West

14:00Alberschwende - Kitzbuhel 2:2
45+'Dornbirn - USK Anif 2:2
45+'Grodig - Wals-Grunau 1:1
15:00Hard - Schwaz -:-
15:00Innsbruck (Am) - Kufstein -:-
45+'Saalfelden - Johann 0:0
19'SV Worgl - Altach (Am) 0:0
17:00Seekirchen - Hohenems -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

13:00Sturm W - Kleinmunchen W -:-

AZERBAIJAN: Premier League

58'Sabail - Kapaz 0:0
17:00Zira - Inter Baku -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

16:00BATE - Slutsk -:-
17:00Soligorsk - Isloch Minsk -:-

BELARUS: Pershaya Liga

14:00Belshina - Baranovici -:-
14:00FC Slonim - Orsha -:-
14:00Lida - Volna Pinsk -:-
14:00Neman Agro - Lokomotiv Gomel -:-
14:00Osipovici - Energetik-BGU -:-
14:00Smolevichi STI - Smorgon -:-
14:30Torpedo Minsk - Chimik Svetlogorsk -:-
15:00Luch Minsk - Mikashevichi -:-

BELGIUM: Jupiler League

17:00Genk - Oostende -:-
19:00KV Mechelen - St. Truiden -:-
19:00Mouscron - Eupen -:-
19:30Waasland-Beveren - Anderlecht -:-

BELGIUM: Proximus League

16:00Cercle Brugge - Tubize -:-
19:30Lierse - St. Gilloise -:-

BELGIUM: First Amateur Division

18:30Oudenaarde - K. Berchem Sport -:-
19:00ASV Geel - Heist -:-
19:00Lommel SK - Dender -:-
19:00Patro Eisden - Dessel -:-
19:00Virton - Deinze -:-

BELGIUM: Second Amateur Division Group ACFF

19:00RWS Bruxelles - Entente Durbuy -:-
19:00Wallonne Ciney - RWD Molenbeek -:-

BELGIUM: Second Amateur Division Group VFV A

18:30Izegem - Petegem -:-
18:30Torhout - Sint Niklaas -:-
19:00KRC Gent - Westhoek -:-
19:00Temse - Ronse -:-

BELGIUM: Second Amateur Division Group VFV B

18:30K. FC Turnhout - Hades -:-
18:30Lenaarts - Zwarte Leeuw -:-
19:00City Pirates - Spouwen-Mopertingen -:-
19:00Hasselt - Cappellen -:-
19:00Hoogstraten - Duffel -:-

BENIN: Championnat National

16:00Avrankou Omnisport - USS Krake -:-
16:00Dragons - Soleil -:-
16:00FC Esae - ASOS -:-
16:00Requins - Ayema -:-

BOLIVIA: Liga de Futbol Prof - Clausura

20:00Petrolero de Yacuiba - Guabira -:-
22:15Nacional Potosi - U. Sucre -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

45+'Celik Zenica - GOSK Gabela 1:0
45+'Radnik Bijeljina - Sarajevo 0:1
16:00Zrinjski - Mladost DK -:-
18:00Sloboda - Zeljeznicar -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: FBiH

14:30Bratstvo Gracanica - Jedinstvo Bihac -:-
14:30Bugojno - Capljina -:-
14:30HNK Orasje - Metalleghe -:-
14:30Kakanj - Velez Mostar -:-
14:30Travnik - Sloga Simin Han -:-
14:30Visoko - Igman K. -:-
14:30Zivinice - Olimpic Sarajevo -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: RS

15:00Donji Sepak - Zvijezda 09 -:-
15:00Kozara - Drina Zvornik -:-
15:00Slavija - Mrkonjic Grad -:-
15:00Sloga Doboj - Prijedor -:-
15:00Zeljeznicar Banja Luka - Sutjeska Foca -:-

BOTSWANA: Premier League

14:30Tafic FC - Township Rollers -:-
15:00Orapa United - Uniao Flamengo -:-
15:00Police XI - Gilport Lions -:-
15:00Sankoyo Bush Bucks - Jwaneng Galaxy FC -:-
15:00Security Systems - BDF XI -:-
15:00Sharps Shooting Stars - Extension Gunners -:-

BRAZIL: Serie A

23:00Flamengo - Avai -:-

BRAZIL: Serie B

23:15Juventude - Boa 0:0
01:30Londrina - Santa Cruz 1:1
01:30Luverdense - Oeste 0:0
20:30CRB - Criciuma -:-
20:30Figueirense - ABC -:-
20:30Goias - Paysandu -:-
20:30Nautico - Internacional -:-
23:00Ceara - Brasil de Pelotas -:-

BRAZIL: Serie C - Play Offs

20:30Sampaio Correa - Volta Redonda -:-
00:30Tupi - Fortaleza -:-

BULGARIA: Parva Liga

13:30Slavia Sofia - Bistritsa 4:0
19'Pirin Blagoevgrad - Vereya 0:0
18:00Cherno More - Etar -:-

BURUNDI: Ligue A

13:00Delta Star - Ngozi City -:-

CANADA: CSL - Play Offs

00:00Serbian W. E. - York Region -:-
23:00Vorkuta - Scarborough B. -:-

CANADA: U Sports

23:15Cape Breton - Acadia 1:0
23:15Dalhousie - StFX 1:1
23:30Concordia - UQTR 1:3
01:00Waterloo - York 0:4
01:15Sherbrooke - Laval 0:3
19:00Calgary - UBC Okanagan -:-
19:00MacEwan - UNBC -:-
19:15Cape Breton - Memorial -:-
19:15Carleton - Laurentian -:-
19:15Dalhousie - Moncton -:-
19:15UPEI - Saint Marys -:-
20:15Brock - Western -:-
20:15Laurier - Algoma -:-
20:15Queens - UOIT -:-
20:15RMC - Trent -:-
20:15Saskatchewan - Victoria -:-
20:15Toronto - Ryerson -:-
20:15Windsor - McMaster -:-
20:30Mount Royal - Thompson Rivers -:-
21:00Alberta - Trinity Western -:-
21:15Lethbridge - UFV -:-

CHILE: Primera Division

00:30Colo Colo - San Luis 3:0
19:30Antofagasta - U. Espanola -:-
22:00U. De Chile - Everton -:-
00:30U. De Concepcion - Curico Unido -:-

CHILE: Primera B

16:30S. Morning - Rangers -:-
23:00Iberia - Magallanes -:-

CHINA: Super League

08:30Yanbian - Liaoning 1:0
12:35Jiangsu Suning - Guizhou Zhicheng 0:1
12:35Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F 3:1
12:35Tianjin Teda - Tianjin Quanjian 4:1

CHINA: Jia League

08:45Shanghai Shenxin - Dalian Yifang F.C. 2:4
09:00Baoding Yingli Yitong - Beijing Baxy 1:1
09:00Yunnan Lijiang - Zhejiang Yiteng 1:1
12:00Dalian Transcend - Qingdao Huanghai 0:3
12:35Hangzhou Greentown - Wuhan Zall 1:1
12:35Nei Mongol - Shijiazhuang 3:2

COLOMBIA: Liga Aguila - Clausura

01:45Cortulua - Jaguares de Cordoba 1:3
20:00Tigres - La Equidad -:-
22:00Ind. Medellin - Aguilas -:-
00:00Bucaramanga - Santa Fe -:-
00:00Patriotas - Junior -:-

COLOMBIA: Torneo Aguila - Clausura

15:00PostponedBarranquilla - Orsomarso -:-
21:30Valledupar - Popayan -:-

CONGO: Ligue 1

14:00Etoile du Congo - Poto-Poto -:-

CROATIA: 1. HNL

16:00Cibalia - Zapresic -:-
18:00Belupo - Rijeka -:-

CROATIA: 2. HNL

19'Gorica - Varazdin 1:0
15:30Kustosija - Novigrad -:-
19'Sesvete - Dugopolje 0:0
15:30Solin - Lucko -:-

CYPRUS: First Division

16:00Omonia - Alki Oroklini -:-
17:00AEL Limassol - Apollon -:-
18:00Nea Salamis - AEK Larnaca -:-

CYPRUS: Division 2

14:00Ayia Napa - Ethn. Assias -:-
14:00Halkanoras - Voroklinis -:-
14:00Othellos Athienou - Anagennisi -:-
14:00Paeek - Omonia Aradippou -:-
14:00Paralimni - ASIL Lysi -:-
14:00PO Xylotympou 2006 - Thoi Lakatamias -:-

CZECH REPUBLIC: 1. Liga

16:00Bohemians 1905 - Jablonec -:-
16:00Sigma Olomouc - Dukla Prague -:-
16:00Zlin - Slavia Prague -:-
17:00Mlada Boleslav - Plzen -:-

CZECH REPUBLIC: Division 2

09:15Pardubice - Zizkov 3:1
15:30PostponedFrydek-Mistek - Olympia Prague -:-
17:00Opava - Vlasim -:-
17:00Vitkovice - Trinec -:-

CZECH REPUBLIC: CFL

09:15Vltavin - Kraluv Dvur 3:0
09:15Vysehrad - Chrudim 0:2
09:30Benesov - Zapy 0:1
90+'Dobrovice - Prevysov 0:0
19'Jirny - Nymburk 0:0

CZECH REPUBLIC: MSFL

09:30Otrokovice - Vyskov 3:3
13:30HFK Olomouc - Lisen 1:7
58'Hlucin - Uhersky Brod 1:0
63'Rymarov - Mohelnice 2:0
17:00Kromeriz - Hodonin -:-

CZECH REPUBLIC: Division A

09:30Brezova - Aritma Prague 2:1
09:30Cesky Krumlov - Petrin Plzen 3:1
14:00Marianske Lazne - Jankov -:-
15:30Horovicko - Rakovnik -:-
15:30Malse Roudne - Doubravka -:-
15:30MFK Dobris - Klatovy -:-
15:30Sobeslav - Prestice -:-

CZECH REPUBLIC: Division B

09:15Kladno - Neratovice 0:3
09:15Motorlet Prague - Chomutov 2:1
15:30Cesky Brod - Novy Bor -:-
15:30Sous - Uvaly -:-
15:30Velvary - Hrobce -:-

CZECH REPUBLIC: Division C

09:15Brandys n. Labem - Dvur Kralove 5:1
09:15Mseno - Chrastava 0:3
15:00Pardubice B - Letohrad -:-
15:30Kratonohy - Vysoke Myto -:-
15:30Trutnov - Admira Prague -:-
15:30Zivanice - Vykan -:-

CZECH REPUBLIC: Division D

14:30Breclav - Zdirec n. D. -:-
14:30Bzenec - Rosice -:-
14:30Zdar na Sazavou - Strani -:-

CZECH REPUBLIC: Division E

14:00Novy Jicin - Nove Sady -:-
14:30Dolni Benesov - Brumov -:-
14:30Hranice - Bohumin -:-

CZECH REPUBLIC: U19 League

10:00Bohemians 1905 U19 - Pribram U19 1:2
10:00PostponedOstrava U19 - Pardubice U19 -:-
10:00Plzen U19 - Slavia Prague U19 1:2
10:45PostponedOpava U19 - Hradec Kralove U19 -:-
11:00Sigma Olomouc U19 - Teplice U19 2:0
11:30Zlin U19 - Sparta Prague U19 4:3pen
12:00Ceske Budejovice U19 - Mlada Boleslav U19 2:0

CZECH REPUBLIC: First League Women

09:30Dukla Prague W - Plzen W 1:0
11:30Slavia Prague W - Lok. Brno W 11:1

DENMARK: Superliga

45+'Horsens - Helsingor 2:0
17:00FC Copenhagen - Silkeborg -:-

DENMARK: 2nd Division - Group 1

90+'BK Frem - AB Kopenhagen 4:3
90+'Hillerod - B.93 3:1
82'Skovshoved - Bronshoj 1:0

DENMARK: 2nd Division - Group 2

13:00Dalum IF - Middelfart 0:2
13:00Greve - Kolding 0:1
13:00Marienlyst - Næsby 1:1

DENMARK: 2nd Division - Group 3

12:00Lyseng - VSK Aarhus 0:2
12:00Odder - Kjellerup 1:2
90+'Aarhus Fremad - Ringkobing 0:2
90+'Sydvest - Jammerbugt 1:0

DENMARK: 3F Ligaen Women

12:00BSF W - Fortuna Hjorring W 1:6
12:00Vejle W - Koldingq FC W 1:1

ECUADOR: Serie A - Second stage

17:30Ind. del Valle - Clan Juvenil -:-
00:00Guayaquil City - Macara -:-

EGYPT: Premier League

86'Alassiouty - Ismaily 0:2
16:00El Daklyeh - El Gaish -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

22:00Pasaquina - Santa Tecla -:-

ENGLAND: Premier League

12:30West Ham - Tottenham 2:3
45+'Burnley - Huddersfield 0:0
Half TimeEverton - Bournemouth 0:0
45+'Manchester City - Crystal Palace 1:0
45+'Southampton - Manchester Utd 0:1
Half TimeStoke - Chelsea 0:2
Half TimeSwansea - Watford 0:1
17:30Leicester - Liverpool -:-

ENGLAND: Championship

45+'Bolton - Brentford 0:1
45+'Derby - Birmingham 0:0
45+'Fulham - Middlesbrough 0:0
45+'Leeds - Ipswich 2:1
45+'Norwich - Bristol City 0:0
45+'Preston - Millwall 0:0
45+'QPR - Burton 0:0
Half TimeReading - Hull 0:1
45+'Sunderland - Cardiff 0:1
45+'Wolves - Barnsley 0:0
17:30Aston Villa - Nottingham Forest -:-

ENGLAND: League One

45+'Bristol Rovers - Blackpool 1:1
45+'Charlton - Bury 1:1
45+'Fleetwood - Southend 1:3
45+'Northampton - Bradford 0:1
45+'Oxford Utd - Walsall 0:1
45+'Peterborough - Wigan 0:1
45+'Plymouth - Doncaster 0:1
45+'Rochdale - Gillingham FC 2:0
45+'Rotherham - Oldham 1:1
45+'Scunthorpe - Portsmouth 2:0
45+'Shrewsbury - Blackburn 0:0

ENGLAND: League Two

45+'Accrington - Cheltenham 1:1
45+'Barnet - Crawley Town 0:0
45+'Colchester - Wycombe 1:1
45+'Coventry - Exeter 0:0
45+'Crewe - Carlisle 0:1
45+'Luton - Chesterfield 0:0
45+'Mansfield - Cambridge Utd 0:0
45+'Newport - Grimsby Town 0:0
45+'Notts County - Lincoln City 1:0
45+'Stevenage - Morecambe 1:1
45+'Yeovil - Port Vale 0:1

ENGLAND: Vanarama National League

45+'Aldershot - Leyton Orient 2:1
45+'Boreham Wood - Ebbsfleet 0:0
45+'Chester - Maidenhead 1:0
45+'Fylde - Woking 1:0
45+'Guiseley - Dover 1:1
45+'Halifax - Bromley 0:0
45+'Hartlepool - Eastleigh 0:0
45+'Maidstone - Gateshead 1:0
45+'Solihull - Dagenham & Red. 2:1
45+'Sutton - Barrow 1:1
Half TimeTorquay - Macclesfield 0:0
45+'Tranmere - Wrexham 0:0

ENGLAND: Vanarama National League North

45+'Boston - Darlington 0:0
45+'Brackley - Curzon Ashton 2:1
45+'Chorley - Telford 2:0
45+'Gainsborough - Salford 0:1
45+'Harrogate - York 1:0
45+'Kidderminster - Blyth Spartans 2:3
45+'Leamington - Bradford PA 1:1
45+'Nuneaton - Southport 1:0
45+'Spennymoor - Alfreton 1:0
45+'Stockport - North Ferriby 2:0

ENGLAND: Vanarama National League South

45+'Bath City - Wealdstone 0:0
Half TimeBraintree - Hungerford 3:0
Half TimeChippenham Town - Hemel Hempstead 1:0
45+'Eastbourne - Oxford City 1:0
45+'East Thurrock - Truro 0:1
45+'Hampton & Richmond - Concord 0:1
45+'Havant & W - Welling 1:2
45+'Poole Town - Chelmsford 0:0
45+'Weston - Dartford 2:0
45+'Whitehawk - St. Albans 1:1
29'Bognor - Gloucester 0:0

ENGLAND: Southern Premier League

15:00Dunstable Town - Dorchester -:-
15:00Farnborough - St Ives -:-
15:00Frome - Bishop's Stortford -:-
15:00Hitchin - Basingstoke -:-
15:00Kettering - Chesham -:-
15:00Kings Langley - Banbury -:-
15:00Kings Lynn - Tiverton -:-
15:00Merthyr Town - Royston -:-
15:00Redditch - Biggleswade Town -:-
15:00St. Neots - Slough -:-
15:00Stratford - Gosport -:-
15:00Weymouth - Hereford -:-

ENGLAND: Northern Premier League

15:00Altrincham - Grantham -:-
15:00Coalville - Stalybridge -:-
15:00Farsley - Barwell -:-
15:00Halesowen - Warrington -:-
15:00Mickleover - Hednesford -:-
15:00Nantwich - Ashton Utd -:-
15:00Shaw Lane - Stafford -:-
15:00Stourbridge - Lancaster -:-
15:00Sutton Coldfield - Buxton -:-
15:00Whitby - Marine -:-
15:00Witton - Rushall -:-
15:00Workington - Matlock -:-

ENGLAND: Bostik League

45+'Billericay - Tooting & Mitcham 0:0
45+'Burgess Hill - Tonbridge 0:0
45+'Dorking - Brightlingsea 3:1
45+'Dulwich Hamlet - Leatherhead 3:0
45+'Folkestone - Hendon 0:0
45+'Kingstonian - Harlow Town 3:0
45+'Leiston FC - Metropolitan Police 2:0
45+'Margate - Harrow Borough 0:0
45+'Needham Market - Enfield Town 1:0
45+'Staines Town - Lowestoft 2:1
45+'Thurrock - Merstham 1:1
45+'Wingate & Finchley - Worthing 1:0

ENGLAND: Premier League U18

11:00Arsenal U18 - Reading U18 4:0
11:00Fulham U18 - Brighton U18 3:0
11:00Middlesbrough U18 - Wolverhampton U18 2:1
11:00Norwich U18 - Southampton U18 1:1
11:00Sunderland U18 - Stoke City U18 3:2
11:00Swansea U18 - Chelsea U18 0:5
12:00Leicester U18 - West Ham U18 2:1
12:00Tottenham U18 - Aston Villa U18 0:1
12:30Blackburn U18 - Derby U18 0:0
13:00Manchester United U18 - Newcastle Utd U18 1:1

ESTONIA: Meistriliiga

11:00Levadia - Tammeka 3:1
11:00Paide - Tulevik 4:2
90+'Kalju - Parnu JK Vaprus 6:0
90+'Sillamae - Flora 1:2

ESTONIA: Esiliiga

90+'Kuressaare - Elva 2:4

EUROPE: Euro U17 Women - First stage

Half TimeBelarus U17 W - Serbia U17 W 0:2
Half TimeBelgium U17 W - FYR Macedonia U17 W 2:0

EUROPE: Premier League (Crimea)

14:00Ocean Kerch - Kafa -:-
15:00TSK Simferopol - Yevpatoriya -:-

FINLAND: Suomen Cup - Play Offs

45+'SJK - HJK 0:0

FINLAND: Liiga Women - Championship Group

13:00Honka W - HJK W 2:2
13:00PK-35 Vantaa W - Ilves W 3:0
13:00TPS W - Pallokissat Kuopio W 3:1

FINLAND: Liiga Women - Relegation Group

12:00Jypk W - ONS Oulu W 2:1

FRANCE: Ligue 1

16:00Montpellier - PSG -:-
19:00Bordeaux - Guingamp -:-
19:00Caen - Amiens -:-
19:00Lyon - Dijon -:-
19:00Metz - Troyes -:-

FRANCE: Ligue 2

90+'Lorient - Nancy 0:0

FRANCE: National

58'Grenoble - Cholet 0:1

FRANCE: Division 1 Women

17:00Rodez W - Guingamp W -:-

FYR OF MACEDONIA: First League

60'Renova - Shkupi 0:0

FYR OF MACEDONIA: Division 1

14:30Euromilk - Makedonija GP -:-
14:30KF Gostivar - Teteks -:-
14:30Kozuv Gevgelija - Borec -:-
14:30Labunishta - Vellazerimi -:-
14:30Lok. Skopje - Zajazi -:-
14:30Novaci - Struga Trim & Lum -:-
14:30Plackovica - Turnovo -:-
14:30Sasa - Bregalnica -:-
14:30Tikves - Pobeda Valandovo -:-
18:30Belasica - Osogovo -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga

13:30Lokomotiv Tbilisi - Chikhura 3:0
17:00Dila Gori - Samtredia -:-

GERMANY: Bundesliga

61'Bremen - Freiburg 0:0
61'Hoffenheim - Schalke 1:0
61'Mainz - Hertha 1:0
61'RB Leipzig - Frankfurt 1:0
60'Stuttgart - Augsburg 0:0
17:30Dortmund - Monchengladbach -:-

GERMANY: 2. Bundesliga

12:00Bielefeld - Heidenheim 1:1
12:00Regensburg - Braunschweig 2:1
12:00St. Pauli - Dusseldorf 1:2

GERMANY: 3. Liga

13:00Fortuna Koln - Lotte 0:3
13:00Hallescher - Chemnitzer 0:3
13:00Jena - Munster 2:0
13:00Osnabruck - Wurzburger Kickers 1:1
13:00Unterhaching - Meppen 4:0
13:00Wehen - Sonnenhof Grossaspach 5:0
13:00Zwickau - Bremen II 1:0

GERMANY: Regionalliga North

12:00Hamburger SV II - St. Pauli II 3:1
12:00Wolfsburg II - Havelse 2:0
90+'Eutin - Hannover II 1:1
90'Hildesheim - BSV Rehden 1:1

GERMANY: Regionalliga Nordost

12:30Berliner AK 07 - Cottbus 0:1

GERMANY: Regionalliga West

13:00Erndtebruck - Dusseldorf II 1:3
13:00Rodinghausen - Koln II 6:0
13:00Verl - Bonner 3:1
13:00Viktoria Koln - Uerdingen 0:0
13:00Wattenscheid - Wiedenbruck 0:1
13:00Westfalia Rhynern - Wegberg-Beeck 1:4
82'Monchengladbach II - RW Essen 1:1

GERMANY: Regionalliga Sudwest

13:00Kassel - Elversberg 1:4
13:00Saarbrucken - Walldorf 2:2
13:00TSV Steinbach - Freiburg II 1:0
13:00Ulm - Rochling 2:0

GERMANY: Regionalliga Bayern

12:00Pipinsried - Buchbach 0:0
13:00Augsburg II - Burghausen 1:0
13:00Bayern II - Memmingen 1:1
13:00Eichstatt - Rosenheim 1:1
13:00Garching - Seligenporten 2:1
13:00Ingolstadt II - Nurnberg II 2:1
13:00Unterfohring - Munich 1860 0:3

GERMANY: Oberliga NOFV-Nord

13:00Zehlendorf - Torgelower Greif 1:0

GERMANY: Oberliga NOFV- Süd

12:30Askania Bernburg - Sandersdorf 0:0
13:00Bischofswerdaer - Inter Leipzig 1:0
13:00Einheit Rudolstadt - Schott Jena 5:0
13:00Krieschow - Kamenz 1:1

GERMANY: Oberliga Schleswig-Holstein

12:00VfR Neumunster - Dornbreite Lubeck 3:2
12:30SC Weiche-08 2 - Kiel II 2:0
13:00Friedrichsberg-Busdorf - Todesfelde -:-
13:00Heider SV - Schilksee 3:3
14:00Flensburg - Neumunster -:-
15:00Inter Turkspor Kiel - Frisia Risum-Lindholm -:-

GERMANY: Oberliga Hamburg

13:00Turkiye Wilhelmsburg - Vorwarts-Wacker 5:0
14:00Curslack-Neuengamme - Rugenbergen -:-

GERMANY: Oberliga Bremen

12:00Bremen III - Hastedt 3:3
12:00VfL Bremen - Brinkumer 0:10
14:00Blumenthaler - OSC Bremerhaven -:-

GERMANY: Oberliga Niedersachsen

16:30VfL Oldenburg - Arminia Hannover -:-

GERMANY: Oberliga Westfalen

15:00Kaan-Marienborn - Siegen -:-

GERMANY: Oberliga Hessen

14:00Alzenau - Fulda -:-
14:00Flieden - Hessen Dreieich -:-
14:00Ginsheim - Vellmar -:-
14:00Hadamar - Lehnerz -:-
14:00RW Frankfurt - Watzenborn -:-
14:00SV Steinbach - Lohfelden -:-
14:00Waldgirmes - Neu-Isenburg -:-

GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

13:00Homburg - Karbach 6:1
13:00Kaiserslautern II - Salmrohr 3:0
13:00Trier - Mechtersheim 1:0
14:30Hertha Wiesbach - Gonsenheim -:-
14:30Idar-Oberstein - Diefflen -:-
14:30Morlautern - Jagersburg -:-

GERMANY: Oberliga Bayern Nord

13:00Aschaffenburg - Sand 4:0
14:00Jahn Forchheim - Eltersdorf -:-
14:00Spvgg Ansbach 09 - Wurzburger FV -:-
15:00Aubstadt - Grossbardorf -:-
15:00Erlenbach - Weiden -:-
15:00Schweinfurt II - Wurzburger Kickers II -:-

GERMANY: Oberliga Bayern Süd

13:00Dachau - Landsberg 2:2
13:30Kottern-St. Mang - Vilzing 1:2
14:00Neumarkt - Heimstetten -:-
14:00Pullach - Wolfratshausen -:-
14:00Schwaben Augsburg - Holzkirchen -:-
15:00Hankofen-Hailing - Ismaning -:-
17:00Sonthofen - Kirchanschoring -:-

GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg

14:30Backnang - Ravensburg -:-
14:30Balingen - 1. Goppinger Sportverein 1895 -:-
14:30CfR Pforzheim - Reutlingen -:-
14:30Freiberg - FC Nottingen -:-
14:30Neckarsulmer - Weinheim -:-
14:30Oberachern - Karlsruher II -:-
14:30Sandhausen II - Bahlinger -:-
14:30Spielberg - Bissingen -:-
14:30Walldorf II - FC 08 Villingen -:-

GERMANY: Oberliga Mittelrhein

17:30Friesdorf - TV Herkenrath -:-

GERMANY: Oberliga Niederrhein

15:00Vohwinkel - Hilden -:-

GERMANY: Junioren Bundesliga North

10:00Braunschweig U19 - Wolfsburg U19 1:2
10:00Chemnitzer FC U19 - Dresden U19 0:1
10:00RB Leipzig U19 - Niendorfer TSV U19 4:4
10:00Union Berlin U19 - Hertha U19 1:4
12:00Hannover U19 - Hamburger SV U19 1:5
12:00St. Pauli U19 - Bremen U19 1:2

GERMANY: Junioren Bundesliga South

10:00Freiburg U19 - Wehen U19 2:0
12:00Bayern U19 - Nurnberg U19 2:0
13:00Furth U19 - Heidenheim U19 0:2

GERMANY: Junioren Bundesliga West

11:00Leverkusen U19 - Bochum U19 1:1
13:00B. Monchengladbach U19 - Oberhausen U19 1:2
13:00Koln U19 - Preussen Munster U19 1:0

GHANA: Premier League

16:00PostponedAduana Stars - WAFA -:-
16:00PostponedAll Stars - Hearts Of Oak -:-
16:00PostponedAsante Kotoko - Ashanti Gold -:-
16:00PostponedBerekum Chelsea - Bechem United -:-
16:00PostponedEbusua Dwarfs - Inter Allies -:-
16:00PostponedGreat Olympics - Bolga AllStars -:-
16:00PostponedMedeama - Liberty -:-
16:00PostponedTema Youth - Elmina Sharks -:-

GREECE: Super League

90+'Smyrnis - Platanias 0:1
16:15Atromitos - Lamia -:-
18:30Panetolikos - Panathinaikos -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

00:00Comunicaciones - Marquense -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00UPNFM - Marathon -:-

HUNGARY: OTP Bank Liga

17:00Debrecen - Puskas Academy -:-
17:00Ferencvaros - DVTK -:-
17:00Paks - Balmazujvaros Sport -:-
17:00Vasas - Haladas -:-
17:15Mezokovesd - Ujpest -:-
19:30Videoton - Honved -:-

ICELAND: Inkasso-deildin

45+'Fram - Throttur 0:2
45+'Fylkir - IR Reykjavik 0:0
45+'Kopavogur - Keflavik 1:1
45+'Leiknir - Grotta 1:0
45+'Selfoss - Haukar 0:1
34'Leiknir F. - Thor Akureyri 0:1

ICELAND: Division 2

12:45Fjardabyggd - Sindri 4:0
13:00Huginn - Tindastoll 3:4
45+'KV Reykjavik - Afturelding 0:2
45+'Vestri - Hottur 3:2
45+'Vidir - Magni 2:2
45+'Volsungur - Njardvik 1:2

INDONESIA: Liga 2 - Winners stage

09:00PSMP Mojokerto - Madura FC 3:1
12:30Persiwa - Martapura 0:0

IRAN: Division 1

13:15Baderan Tehran - Rah Ahan 1:0
45+'Naft Ahvaz - Khooneh Be Khooneh 0:0

ISRAEL: Ligat ha'Al

16:00H. Akko - Yehuda -:-
17:00H. Raanana - Ashkelon -:-
17:15Ashdod - Netanya -:-
18:30H. Haifa - H. Beer Sheva -:-

ITALY: Serie A

90'AS Roma - Udinese 3:0
17:00Spal - Napoli -:-
19:45Juventus - Torino -:-

ITALY: Serie B

90+'Bari - Ternana 3:0
90+'Brescia - Foggia 2:2
90+'Cremonese - Pescara 0:0
90+'Empoli - Cittadella 0:1
90+'Entella - Carpi 0:0
90+'Novara - Avellino 0:2
85'Perugia - Frosinone 1:0
90+'Salernitana - Spezia 2:0
90+'Venezia - Parma 0:1

ITALY: Serie C - Group C

13:30Fondi - Reggina 1914 0:1
19'Bisceglie - Sicula Leonzio 1:0
19'Casertana - Akragas 0:0
19'Rende - Virtus Francavilla 0:0
19'Siracusa - Cosenza 0:2
19:30Catania - Andria -:-
19:30Catanzaro - Lecce -:-
19:30Monopoli - Matera -:-
19:30Paganese - Juve Stabia -:-

ITALY: Serie D - Group B

14:00Dro - Calcio Romanese -:-

ITALY: Serie D - Group F

14:00Nerostellati Pratola - Campobasso -:-

ITALY: Primavera 1

12:00Juventus U19 - AS Roma U19 1:2
13:00Napoli U19 - Udinese U19 2:5
90+'Lazio U19 - Genoa U19 0:0
90+'Sampdoria U19 - Atalanta U19 1:4
90+'Sassuolo U19 - Torino U19 0:1
90'Verona U19 - Fiorentina U19 1:0

ITALY: Primavera 2

10:00Avellino U19 - Cagliari U19 0:4
11:00Palermo U19 - Ternana U19 2:0
14:00Cremonese U19 - Brescia U19 -:-
14:00Entella U19 - Cesena U19 -:-
89'Frosinone U19 - Ascoli U19 2:2
14:00Pro Vercelli U19 - Spezia U19 -:-
14:00Spal U19 - Empoli U19 -:-
14:00Venezia U19 - Novara U19 -:-
14:30Foggia U19 - Bari U19 -:-

JAPAN: J-League

06:00Sapporo - Albirex Niigata 2:2
07:00Shimizu - Hiroshima 1:3
08:00Iwata - Omiya Ardija 2:1
08:00Kashiwa - Tokyo 4:1
08:00Urawa - Sagan Tosu 2:2
10:00Kofu - Yokohama M. 3:2
11:00C-Osaka - Vegalta Sendai 1:4
11:00Kashima - G-Osaka 2:1
11:00Kobe - Kawasaki 0:0

JAPAN: J-League Division 2

06:00Okayama - Kamatamare 0:1
07:00Kyoto - Shonan 0:0
08:00Tokushima - Machida 2:2

JAPAN: Football Championships Women

05:00Nojima Stella W - JEF United W 0:1
10:00Beleza W - Inac Kobe Leonesa W 2:0

JORDAN: Premier League

17:30Al Ahli - Mansheyat -:-
17:30Al Ramtha - Al Yarmouk -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

10:00FC Astana - Taraz 2:0

KENYA: Premier League

12:00Rangers - Thika Utd. 1:1
13:00Kakamega Homeboyz - Sofapaka 2:1
13:00PostponedSony Sugar - Muhoroni -:-
13:00Tusker - Gor Mahia 0:2
76'Mathare Utd. - Ulinzi Stars 0:1

KOSOVO: Superliga

12:30Llapi Podujeve - Vellaznimi 2:0
15:00Besa Peje - Liria -:-
15:00Drenica - Flamurtari -:-
15:00Gjilani - Prishtina -:-

LEBANON: Premier League

13:30Safa - Al Arabi Beirut -:-
14:00Al Akhaa Al Ahli Aley - Nejmeh SC -:-

LESOTHO: Premier League

12:00Defence Force - Sefotha-Fotha -:-
12:00Kick4Life - Lesotho -:-
14:00Likhopo - Matlama -:-
14:00Lioli - Majantja -:-

LIBYA: Premier League

14:30Al Shat - Al Ittihad -:-
14:30Rafeeq - Mahalla Tripoli -:-

LITHUANIA: I Lyga

13:00Nevezis Kedainiai - Utenis 2 4:1
13:00Trakai 2 - Tauras 3:1
14:00Dziugas Telsiai - FK Panevezys -:-
14:00Zalgiris 2 - Dainava Alytus -:-

LUXEMBOURG: Luxembourg Cup

14:30AS Wincrange - Fola -:-
17:00Pratzerthal/Redange - Useldange -:-

MALAWI: Super League

13:30Azam Tigers - Dwangwa United -:-
13:30EPAC United - Mzuni -:-
13:30Red Lions - Big Bullets -:-

MALDIVES: Dhivehi Premier League

12:00Maziya - Maalhos -:-
17:00TC Sports Club - Green Streets -:-

MALTA: Premier League

17:00Lija Athletic - Sliema -:-
17:00Tarxien - Senglea Athletics -:-
19:00Birkirkara - Naxxar Lions -:-
19:15Hamrun - Floriana -:-

MALTA: Division 1

17:00Zabbar - Qormi -:-
19:15Pieta Hotspurs - Pembroke -:-

MEXICO: Primera Division - Apertura

01:00PostponedPuebla - Monterrey -:-
03:00PostponedAtlas - Monarcas -:-
23:00PostponedLobos BUAP - Tijuana -:-
23:00PostponedQueretaro - Cruz Azul -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

62'Dinamo-Auto - Petrocub 0:0
62'Sfintul - Zimbru 0:0
16:00S. Tiraspol - Dacia Chisinau -:-

MONTENEGRO: Division 2

14:00Berane - Mornar -:-

MOROCCO: Botola Pro

16:00Berkane - Safi -:-
16:00Raja Casablanca - Marrakech -:-
17:00PostponedFAR Rabat - Wydad -:-
17:00PostponedMoghreb Tetouan - FUS Rabat -:-

MOROCCO: Elite 2

16:00Benguerir - Rachad Bernoussi -:-
16:00Dcheira - Sidi Kacem -:-
16:00Maghreb Fez - Fes -:-
16:00Raja Beni Mellal - USM Oujda -:-
16:00Youssoufia Berrechid - Jeunesse -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

17:30Willem II - Heerenveen -:-
18:45Feyenoord - Breda -:-
18:45Heracles - Roda -:-
19:45Den Haag - Sparta Rotterdam -:-

NETHERLANDS: Tweede Divisie

13:30De Treffers - Lisse 3:3
56'Excelsior Maassluis - HFC 1:1
56'HHC - AFC 0:0
55'Jong Sparta Rotterdam - Barendrecht 1:1
56'Katwijk - Lienden 0:1
55'Rijnsburgse - IJsselmeervogels 0:0
45+'De Dijk - Achilles 29 1:1
17:00TEC - GVVV -:-
17:00VVSB - Kozakken Boys -:-

NETHERLANDS: Derde Divisie

13:30ACV Assen - Spijkenisse 5:3
13:30Magreb - Harkemase Boys 0:2
13:30ODIN '59 - DVS '33 Ermelo 1:2
13:30VV DOVO - Jong FC Twente 1:0
13:30VVOG - Jong Volendam 1:0
82'Almere 2 - Jong Groningen 2:0
85'ASWH - Quick Boys 0:1
85'ONS Sneek - Scheveningen 1:3
90+'Spakenburg - Capelle 5:2

NICARAGUA: Primera Division - Apertura

02:00Managua FC - Ocotal 0:0

NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership

Half TimeBallinamallard - Ballymena 0:2
Half TimeC. Rangers - Cliftonville 1:0
Half TimeCrusaders - Dungannon 0:0
Half TimeGlenavon - Ards 2:0
45+'Glentoran - Coleraine 0:0

NORTHERN IRELAND: Irish Cup

13:30Ards - Iveagh Utd -:-

NORTHERN IRELAND: NIFL Championship

45+'Dergview - Ballyclare 0:1
45+'Limavady - PSNI 1:1
45+'Loughgall - Larne 0:1
15:00Lurgan Celtic - H&W Welders -:-
15:00Newry City - Institute -:-
45+'Portadown - Knockbreda 0:1

NORWAY: Eliteserien

17:00Haugesund - Viking -:-

NORWAY: Division 2 - Group 1

Half TimeAsker - K. Oslo 1:2
45+'Baerum Sportsklubb - Kjelsås 0:0
45+'Follo - Ham-Kam 0:1

NORWAY: Division 2 - Group 2

45+'Egersunds - Fram 2:0

NORWAY: Junior U19

13:00Lilleström U19 - Sandefjord U19 1:7
14:45Rosenborg U19 - Kristiansund U19 -:-

NORWAY: Toppserien Women

13:00Vålerenga W - Avaldsnes W 0:1
83'Kolbotn W - Trondheims-Orn W 0:1
16:00Klepp W - LSK Kvinner W -:-

PALESTINE: West Bank League

15:00Al-Bireh - Merkaz -:-
15:00Jabal Al Mukaber - Ahli Al-Khalil -:-
15:00Shabab Al-Dhahiriya - Thagafi Tulkarm -:-

PANAMA: LPF - Apertura

00:00Independiente - San Francisco -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Diaz - Sp. Luqueno 1:1
01:10Sportivo Trinidense - Rubio Nu 0:1
23:00Libertad - Olimpia Asuncion -:-

PERU: Primera Division - Clausura

18:30Juan Aurich - Alianza Atl. -:-
21:00Melgar - Ayacucho -:-

PHILIPPINES: PFL

09:00JP Voltes - Ilocos United 1:2
09:00Kaya - Stallion 4:0
12:00Meralco Sparks - Davao Aguilas 2:0

POLAND: Ekstraklasa

60'Termalica B-B. - Lechia 1:0
17:00Pogon Szczecin - Gornik Z. -:-
19:30Korona - Wisla -:-

POLAND: Division 1

11:45Odra Opole - Stal Mielec 1:0
Half TimeLeczna - Tychy 0:0
45+'Puszcza - Olsztyn 0:1
45+'Rakow - Drutex-Bytovia 1:0
16:00Chojniczanka - Ol. Grudziadz -:-
17:00Sosnowiec - Suwalki -:-
18:00Legnica - Podbeskidzie -:-

POLAND: Division 2

90+'Blekitni Stargard - Garbarnia 2:0
88'GKS Jastrzebie - Wisla Pulawy 1:1
88'S. Wola - Radomiak Radom 2:2
45+'Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 1:2
45+'LKS Lodz - Elblag 1:0
16:00Belchatow - ROW Rybnik -:-
18:00Kluczbork - Rozwoj Katowice -:-

POLAND: III Liga - Group I

12:00Elk - Huragan Moraq 0:1
14:00LKS Lomza - Sokol Aleksandrow Lodz -:-
15:00Warta Sieradz - Nowe Miasto Lubawskie -:-
17:00Ostroda - Pelikan -:-
17:00Swit - Tur Bielsk Podlaski -:-
18:00Victoria Sulejowek - Wikielec -:-

POLAND: III Liga - Group II

11:00Gryfino - KKS Kalisz 0:3
13:00Solec K. - Kotwica Kolobrzeg 1:1
14:00Elana Torun - Lech 2 -:-
15:00Centra Ostrow Wielkopolski - B. Gdynia -:-
15:00Gornik Konin - Jarocin -:-
15:00KP Starogard Gdanski - Swit Skolwin -:-
15:00Wda Swiecie - Sroda -:-
15:00Wierzyca - Kleczew -:-

POLAND: III Liga - Group III

12:00Glubczyce - Falubaz Zielon. 1:5
15:00BKS Bielsko - Pniowek -:-
15:00Stilon Gorzow - Piast Zmigrod -:-
16:00Polkowice - Brzeg -:-
17:00Skra - Gwarek Tarnowskie Gory -:-

POLAND: III Liga - Group IV

11:00Biala Podlaska - Wislanie Jaskowice 2:2
14:00NKP Podhale Nowy Targ - Sandomierz -:-
15:00Avia Swidnik - Wolka Pelkinska -:-
15:00Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce -:-
15:00Orleta Radzyn Podlaski - S. Rzeszow -:-
15:00Ostrowiec - Chelmianka Chelm -:-
15:00R. Rzeszow - Sola Oswiecim -:-
15:00Unia Tarnow - Jaroslaw -:-
17:00Lublin - MKS Trzebinia Siersza -:-

POLAND: Central Youth League

10:00Bialystok U19 - UK Lodz U19 1:3
10:00LKS Lodz U19 - Cracovia U19 0:2
11:00Legnica U19 - Arka U19 0:0
11:00Podbeskidzie U19 - Chrobry Glogow U19 0:1
11:00Polonia W. U19 - Korona U19 1:3
11:00PostponedProgres Krakow U19 - Plock U19 -:-
11:00Warta P. U19 - Slask W. U19 1:1
11:00Wisla U19 - S. Rzeszow U19 2:0
11:00Zielona G. U19 - Warta GW U19 2:1
12:00Piast U19 - Zaglebie U19 -:-
13:00Gornik Z. U19 - Lech U19 1:5
13:00Lechia G. U19 - Salos Szczecin U19 2:1
13:00Odra Opole U19 - Pogon Szczecin U19 1:5
13:00OKS Stomil U19 - Legia U19 0:3

POLAND: Ekstraliga Women

10:00PostponedMitech Zywiec W - AZS Wroclaw W -:-
11:00Biala Podlaska W - UKS SMS Lodz W 2:1
15:00Medyk Konin W - Mks Olimpia Szczecin W -:-
16:30LUKS Sportowa Czworka Radom W - Czarni Sosnowiec W -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Estoril - Chaves -:-
18:15Moreirense - Sporting -:-
20:30Benfica - Ferreira -:-

PORTUGAL: Taça de Portugal

15:00Gondomar - Santa Clara -:-
15:00Mirandela - Academica -:-
19:00Sporting Ideal - Almodovar -:-

QATAR: Premier League

15:50Al-Duhail - Al Arabi -:-
18:00Al Khor - Al Ahli Doha -:-

RÉUNION: Regionale 1

17:00Petite-Ile - Grand Bois -:-
17:00Saint-Denis - Jeanne d'Arc -:-
17:00Saint-Pauloise - SDEFA -:-

ROMANIA: Liga 1

18:30Concordia - Sepsi -:-

ROMANIA: Liga 2

09:00AFC Hermannstadt - Foresta Suceava 2:0
09:00Afumati - Politehnica Timisoara 2:1
09:00Arges Pitesti - Sportul Snagov 1:0
09:00Balotesti - Miroslava 1:2
09:00Calarasi - Pandurii 3:1
09:00Clinceni - Ripensia Timisoara 2:1
09:00Metaloglobus - Targu Mures 4:0
09:00Mioveni - Luceafarul Oradea 3:2
10:00Satu Mare - UTA Arad 1:0

RUSSIA: Premier League

58'Dyn. Moscow - CSKA Moscow 0:0
17:00Sp. Moscow - Anzhi -:-

RUSSIA: Division 2 - South

11:00FC Akademia - Kuban 2 1:0
90+'Mashuk - Vladikavkaz 2:2
Half TimeAfips - Biolog 0:0
45+'Maykop - Angust Nazran 2:1
16:00Chornomorets - SKA Rostov -:-

RUSSIA: Division 2 - Center

13:00Saturn Ramenskoye - Khimik Novomoskovsk 4:1
89'D. Bryansk - Ryazan 3:0
90+'Saratov - FK Strogino Moscow 3:2
16:00Energomash Belgorod - Kaluga -:-
17:00Krasnogorsk - Penza -:-

RUSSIA: Division 2 - West

12:00Znamya Truda - Tekstilshtik 0:3
90+'Luki-Energiya - Murom 0:1
90+'Veles Moscow - Smolensk 2:1
45+'Lokomotiv-Kazanka - Dynamo SPB 2 1:0
45+'S. Kostroma - Dolgoprudny 1:0

RUSSIA: Division 2 - Ural-Povolzhye

12:00Orenburg 2 - Neftekhimik 1:3

RUSSIA: Youth League

09:00Krasnodar U21 - Zenit Petersburg U21 4:1
11:30Ural U21 - Tosno U21 1:0
75'FK Rostov U21 - Lok. Moscow U21 1:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

14:00Cailungo - Folgore -:-
14:00Libertas - Virtus -:-
14:00Murata - Fiorentino -:-
14:00Tre Penne - La Fiorita -:-

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

16:15Al-Ettifaq - Al Shabab -:-
16:15Al Qadisiya - Al-Faysaly -:-
18:20Al-Raed - Al-Taawon -:-

SCOTLAND: Premiership

12:00Rangers - Celtic 0:2
45+'Kilmarnock - Dundee FC 0:1
Half TimeRoss County - Hibernian 0:1
45+'St. Johnstone - Hamilton 0:1
16:00Partick - Hearts -:-

SCOTLAND: Championship

Half TimeBrechin - Dunfermline 0:1
Half TimeDumbarton - Inverness 0:1
45+'Dundee Utd - Morton 0:0
45+'Falkirk - Livingston 0:0

SCOTLAND: League One

Half TimeAlloa - Albion Rovers 0:2
Half TimeEast Fife - Forfar 2:0
Half TimeQueen's Park - Ayr 0:1
45+'Raith - Airdrieonians 0:0
45+'Stranraer - Arbroath 1:4

SCOTLAND: League Two

45+'Clyde - Cowdenbeath 0:0
45+'Edinburgh City - Peterhead 0:1
Half TimeElgin - Montrose 1:0
45+'Stenhousemuir - Berwick 2:0
45+'Stirling - Annan 2:1

SCOTLAND: Lowland League

15:00East Kilbride - East Stirlingshire -:-

SCOTLAND: FA Cup

15:00Banks O' Dee - Huntly -:-
15:00Brora Rangers - Girvan -:-
15:00Civil Service Stroll - Strathspey Thistle -:-
15:00Clachnacuddin - Fort William -:-
15:00Colville Park - Cumbernauld Colts -:-
15:00Deveronvale - Hawick Royal Albert -:-
15:00Edinburgh University - Lossiemouth -:-
15:00Edusport Academy - Rothes -:-
15:00Formartine Utd - Turriff Utd -:-
15:00Fraserburgh - Forres Mechanics -:-
15:00Gala Fairydean - Keith -:-
15:00Glenafton - Threave Rovers -:-
15:00Lothian Thistle - Inverurie Loco Works -:-
15:00Nairn County - Whitehill Welfare -:-
15:00Selkirk - Gretna 2008 -:-
15:00Wick Academy - Stirling University -:-

SERBIA: Prva Liga

15:00Backa Topola - Bezanija -:-

SINGAPORE: S.League

12:30Geylang - Home Utd 1:3
12:30Hougang - Brunei DPMM 1:2

SLOVAKIA: Fortuna liga

16:00Nitra - Ruzomberok -:-
18:00Senica - Trnava -:-
18:00Z. Moravce - Podbrezova -:-

SLOVAKIA: 2. liga

15:00Bardejov - Samorin -:-
45+'L. Mikulas - Skalica 0:1
15:00Spisska Nova Ves - Komarno -:-
Half TimeZvolen - Trebisov 1:0
18:00Poprad - Inter Bratislava -:-

SLOVAKIA: Divison C West

14:30FK Nove Zamky - Banovce n. Bebravou -:-
14:30Galanta - Borcice -:-
14:30MFK Topolcany - Nemsova -:-
14:30Sala - Banik Prievidza -:-

SLOVAKIA: Divison C East

14:00Lipany - Sabinov -:-
14:00Roznava - Presov B -:-
14:00Vysne Opatske - B. Nova Ves -:-

SLOVAKIA: Divison C Central

14:00Cadca - L. Hradok -:-
14:00MSK Martin - Zarnovica -:-
14:00Namestovo - Lip. Stiavnica -:-
14:00R. Sobota - Dukla Banska Bystrica -:-

SLOVAKIA: Divison C Bratislava

15:00Devinska N. Ves - Tomasov -:-

SLOVENIA: Prva liga

13:00Triglav - Ankaran Hrvatini 1:3
45+'Gorica - Krsko 1:1
19:20Celje - O. Ljubljana -:-

SLOVENIA: 2. SNL

15:00Fuzinar - Verzej -:-
15:00Ilirija - Rogaska -:-
15:00NK Krka - Dob -:-
15:00Radomlje - Nafta -:-
15:00Tabor Sezana - Jadran Dekani -:-

SOUTH AFRICA: Premier League

90'Baroka - Ajax Cape Town 2:2
17:00Bidvest Wits - Orlando -:-
19:00Kaizer - Golden Arrows -:-
19:15Amazulu - Platinum Stars -:-

SOUTH AFRICA: First Division

14:00Black Leopards - Real Kings -:-
14:00Mbombela - Highlands -:-
14:00Royal Eagles - Super Eagles -:-
14:00Uthongathi - Mthatha Bucks -:-
14:00Witbank - Pretoria U. -:-

SOUTH KOREA: K-League Classic

10:00Incheon - Suwon 1:1
10:00Ulsan Hyundai - Jeonnam 1:0
11:00Sangju Sangmu - Jeju 2:2

SOUTH KOREA: K League Challenge

11:00Anyang - Ansan Greeners 2:0
11:00Gyeongnam - Bucheon 2:1
11:00Suwon City - Daejeon 3:2

SOUTH KOREA: National League

07:00Gyeongju KHNP - Cheonan City 1:3

SPAIN: LaLiga

12:00Atl. Madrid - Sevilla 2:0
34'Alaves - Real Madrid 0:1
17:30Malaga - Ath. Bilbao -:-
19:45Girona - Barcelona -:-

SPAIN: LaLiga2

Half TimeReus Deportiu - Osasuna 0:0
17:00Gijon - Lorca FC -:-
17:00Granada - Cordoba -:-
19:00Tenerife - Alcorcon -:-

SPAIN: Segunda Division B - Group 1

45+'Celta Vigo B - Rapido de Bouzas 1:1

SPAIN: Segunda Division B - Group 2

45+'Arenas Club - Barakaldo 1:0
17:00R. Sociedad B - Burgos -:-

SPAIN: Segunda Division B - Group 3

17:00Valencia B - Ontinyent -:-

SPAIN: Tercera Division

14:45Guarnizo - Velarde -:-
14:45Oberena - CD River Ega -:-
15:00CD Gares - Beti Kozkor -:-
15:00Ferriolense - Felanitx -:-
15:00Mercadal - Llosetense -:-
16:00Atletico Albericia - Barreda Balompie -:-
16:00Bupolsa - Cebrerena -:-
16:00CD Baztan - Valle Egues -:-
16:00CD Cantolagua - Huarte -:-
16:00Cortes - Pamplona -:-
16:00Las Zocas - Los Llanos -:-
16:00Numancia B - Real Burgos -:-
16:00Santanyi - Platges de Calvia -:-
16:00Solares - Selaya -:-
16:00Subiza - CD Ardoi -:-
16:00Union Montanesa Escobedo - Rayo Cantabria -:-
16:30Agoncillo - Vianes -:-
16:30Anaitasuna FT - Bermeo -:-
16:30Balmaseda - Lagun Onak -:-
16:30Burgos Promesas - Becerril -:-
16:30Iruna - Txantrea -:-
16:30Laredo - UD Samano -:-
16:30Poblense - Serverense -:-
16:30Santa Ursula - Mensajero -:-
16:30SD Deusto - Real Sociedad C -:-
17:00Atl. Astorga - Almazan -:-
17:00Casalarreina - Villegas -:-
17:00La Almunia - Belchite 97 -:-
17:00Torre Levante - CD Almazora -:-
17:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet -:-
17:30Barbadas-Bentraces - Compostela -:-
17:30San Roque - Arcos CF -:-
17:30Santa Catalina Atletico - Constancia -:-
17:30SCD Durango - Beasain -:-
18:00Atletico Pinto - SR Villaverde Boetticher -:-
18:00Juventud Torremolinos - Mancha -:-
18:30Villarrubia - Madridejos -:-
19:00CD Alcala - Los Barrios -:-

SPAIN: Primera Division Women

09:45Santa Teresa W - Atletico Madrid W 0:3
Half TimeLevante W - Betis W 0:0

SUDAN: Premier League

15:00Al Shorta - Merikh Kosti -:-
15:00Madani - Khartoum -:-

SWAZILAND: MTN Premier League

12:30Matsapha United - Manzini Sundowns -:-
12:30Moneni Pirates - Young Buffaloes -:-
12:30Vovovo - Green M. -:-
14:30Malanti Chiefs - Royal Leopards -:-
14:30Manzini Wanderers - Mbabane Swall. -:-
14:30Mbabane Highlanders - Midas Mbabane City -:-

SWEDEN: Allsvenskan

13:00Halmstad - Norrkoping 2:1

SWEDEN: Superettan

13:00Degerfors - IK Frej 3:1
Half TimeBrommapojkarna - Atvidabergs 1:1
Half TimeVarbergs - Dalkurd 0:0

SWEDEN: Division 1 - Norra

13:00Carlstad - Assyriska FF 2:2
13:00Team TG FF - Sandvikens 3:2
Half TimeSollentuna - Enskede 2:1

SWEDEN: Division 1 - Södra

13:00Oskarshamns - Skövde 2:0
45+'Assyriska BK - Ljungskile 0:1
45+'Husqvarna - Mjallby 0:2
45+'Karlskrona - Utsiktens 2:0

SWEDEN: Division 2 - Norrland

10:30Valbo FF - Taftea IK 0:2
11:00Gaellivare Malmberget - Ostersund IFK 0:2
13:00Skelleftea - Anundsjo 3:0
13:00Soderhamns - Bodens 2:1
13:15Timra - Moron 7:2
15:00Harnosands - Pitea -:-

SWEDEN: Division 2 - Norra Svealand

13:00Aspudden Tellus - Forward 0:3
13:00Karlbergs - Karlslunds 0:1
13:00Skiljebo - Norrtalje 6:2
14:00Upsala - Stromsbergs -:-
15:00Habo - Eskilstuna City -:-

SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland

12:00Lindome - Savedalens 1:0
13:00Torslanda - Vinbergs 1:2
13:00Ullareds IK - Varbergs GIF 3:1
14:00Dalstorps IF - Tvaakers -:-
14:00Eskilsminne - Assyriska IK -:-
14:00Hoganas - Halmia -:-
14:30Tenhults - Hittarps -:-

SWEDEN: Division 2 - Södra Svealand

13:00Haninge - Sleipner 4:0
14:00Assyriska IF - Rynninge -:-
14:00Varmbols - Varmdo -:-
15:00Kumla - Orebro Syr. -:-
15:00Motala - Boo FF -:-

SWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

13:00FBK Karlstad - Vanersborgs IF 6:1
14:00Grebbestads - Lerums IS -:-
14:00Vanersborgs FK - Gauthiod -:-
15:00Nordvarmland - Stenungsunds -:-
15:00Vargarda IK - Karlstad -:-

SWEDEN: Division 2 - Östra Götaland

13:00Hassleholms IF - Prespa Birlik 0:0
13:00IFK Malmo - Kvarnby 4:1
13:00Lindsdals - Asarums 3:4
13:00Lunds - IFK Hassleholm 1:0
14:00Vimmerby - Rappe GOIF -:-

SWEDEN: Allsvenskan Women

13:00Kvarnsvedens W - Eskilstuna United W 2:2
90'Djurgarden W - Bunkeflo W 2:1

SWEDEN: Elitettan Women

90+'Kalmar W - Vaxjo DFF W 0:5
90'Kungsbacka W - Ostersunds W 2:5
90'Mallbackens W - Uppsala W 1:1
90+'Västerås W - Holmalunds W 1:0
45+'AIK W - Boljan W 1:0
16:00Sundsvall W - Hovas W -:-

SWITZERLAND: Super League

18:00Basel - Zurich -:-
18:00Luzern - Lausanne -:-

SWITZERLAND: Challenge League

18:00Aarau - Rapperswil -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Promotion

14:00Basel II - Bruhl SG -:-
14:00Sion II - Zurich II -:-
15:00Breitenrain - Koniz -:-
15:00Nyonnais - Cham -:-
15:00United Zurich - Kriens -:-
15:00YF Juventus - Bavois -:-
16:00Lausanne Ouchy - Old Boys -:-
16:30La Chaux-De-Fonds - Yverdon -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1

15:30Martigny - Dudingen -:-
16:00Azzurri Lausanne - Vevey -:-
16:00Echallens - Meyrin -:-
16:00Fribourg - Thun II -:-
16:00Grand-Lancy - Oberwallis Naters -:-
16:30Portalban - Etoile-Carouge -:-
17:00Young Boys II - Lausanne II -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 2

15:00Schotz - Grasshopper II -:-
15:00Zug - Sursee -:-
16:00Buochs - Black Stars -:-
16:00Solothurn - Baden -:-
16:15Kickers Luzern - Langenthal -:-
19:00Bassecourt - Delemont -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 3

15:00Balzers - Mendrisio-Stabio -:-
15:00Hongg - St. Gallen II -:-
15:00Tuggen - Red Star Zurich -:-
15:00Wettswil-Bonstetten - Winterthur II -:-
16:00Gossau - Kosova -:-
16:30Thalwil - Eschen -:-
17:30Bellinzona - Seuzach -:-

TAJIKISTAN: Vysshaya Liga

12:00Istiqlol Dushanbe - CSKA-Pomir Dushanbe -:-
12:00Khosilot Parkhar - Khujand -:-
12:00Regar-TadAZ - Panjsher -:-
12:00PostponedVakhsh - Barqi Tojik -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Majimaji - Njombe Mji -:-
14:00Mwadui - Tanzania Prisons -:-
14:00Singida United - Kagera Sugar -:-
14:00Young Africans - Ndanda -:-

THAILAND: Thai Premier League

11:45Bangkok Utd - Super Power FC 4:0
12:00Sukhothai - Bangkok Glass 1:1
13:00Suphanburi - Sisaket 4:1
13:00PostponedTero Sasana - Chiangrai -:-
90+'Thai Navy - Muangthong 1:2

TRINIDAD AND TOBAGO: Pro League

23:00Defence Force - San Juan Jabloteh -:-
01:00Central FC - North East Stars -:-
21:00Morvant Caledonia United - Police -:-
21:00W Connection - Point Fortin -:-

TURKEY: Super Lig

12:00Konyaspor - Akhisar Belediye 2:0
64'Genclerbirligi - Basaksehir 0:0
17:30Fenerbahce - Besiktas -:-

TURKEY: TFF 1. Lig

13:00Altinordu - Gaziantepspor 3:0
19:00Manisaspor - Istanbulspor -:-

TURKEY: Spor Toto 2. Lig White Group

13:00Gumushanespor - Kirklarelispor 3:0
13:00Sanliurfaspor - Karagumruk 1:0
13:30Hacettepe - Silivrispor 2:0
13:30Zonguldak - Fethiyespor 2:1
88'Nazillispor - Altay 1:5
17:00Kahramanmaras - Anadolu Selcukspor -:-
17:00Karsiyaka - Nigde Belediyespor -:-

TURKEY: Spor Toto 2. Lig Red Group

13:00Amedspor - Bodrumspor 1:1
13:30Hatayspor - Tokatspor 3:0
13:30Kastamonuspor - Sivas Belediyespor 0:0
13:30Keciorengucu - Mersin 8:0
90+'Inegolspor - Etimesgut 1:1
89'Kocaeli Birlikspor - Bucaspor 0:1

TURKEY: TFF 3. Lig Group 1

13:00Batman Petrolspor - Orhangazispor 2:0
13:00Bayburt - Altindag Bld. 2:3
13:30Erbaaspor - 12 Bingol 1:0
90+'Bergama Bld. - Dardanelspor 4:2
90+'Catalca - Kemerspor 2003 1:3
90'Halide E. - Ofspor 1:0
90+'Manisa - Erzin 2:0

TURKEY: TFF 3. Lig Group 2

13:00Pazarspor - Golcukspor 2:1
13:00Yeni Orduspor - Turgutluspor 2:2
13:30Erciyesspor - Darica Genclerbirligi 0:0
82'Ergene Velimese - Tire 2:2
90'Muglaspor - Diyarbekirspor 0:0
90+'Yesil Bursa - Belediye Vanspor 0:0

TURKEY: TFF 3. Lig Group 3

13:00Duzyurtspor - Tepecik 1:2
13:00Elaziz Bld. - Sultanbeyli 1:0
13:30Corum - Utas Usakspor 1:1
13:30Payasspor - Tekirdagspor 0:1
17:00Kocaelispor - Sanliurfa Bld. -:-
17:00Tarsus - Aydinspor -:-

UGANDA: Premier League

90+'Jinja - BUL 1:1
90+'UPDF - Express FC 1:0
90+'Vipers - Villa 1:0

UKRAINE: Premier League

12:00Zirka Kropyvnytskyi - Shakhtar 2:4
17:30Dyn. Kyiv - Veres Rivne -:-

UKRAINE: Druha Liga

90'Real Pharma - Nikopol 1:0

UKRAINE: Youth League

10:00Mariupol U21 - Oleksandriya U21 0:1
13:00Karpaty U21 - Ch. Odessa U21 4:2
13:00Stal Kamianske U21 - Olimpik Donetsk U21 1:3
13:00Vorskla U21 - Zorya U21 0:0

UNITED ARAB EMIRATES: UAE League

65'Hatta - Al-Ain 0:3
17:30Ajman - Al-Ahli Dubai -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

20:00Liverpool M. - Boston River -:-
20:00River Plate - Rampla Juniors -:-
00:00Racing Montevideo - Club Nacional -:-

USA: MLS

20:00New York City - Houston Dynamo -:-
22:00New England Revolution - Toronto FC -:-
00:00DC United - San Jose Earthquakes -:-
00:00Philadelphia Union - Chicago Fire -:-
00:30Columbus Crew - New York Red Bulls -:-

USA: NASL - Fall Season

00:00New York Cosmos - North Carolina -:-

USA: USL

02:00Real Monarchs - Orange County SC 0:0
00:00Richmond Kickers - Rochester -:-
00:30Orlando City 2 - Charleston -:-
00:30Tampa Bay - Charlotte Independ. -:-

USA: NWSL Women

20:30Orlando Pride W - Portland Thorns W -:-
00:00Washington W - Boston Breakers W -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

20:00JBL Zulia - Aragua -:-
22:00Carabobo - Zulia -:-

WALES: Premier League

58'Connah's Q. - Cardiff Metropolitan 1:0
61'Prestatyn - Newtown 0:0
17:15Aberystwyth - Bangor City -:-

WALES: Division 1

14:30Afan Lido - Undy -:-
14:30Caerau Ely - Cwmbran Celtic -:-
14:30Cambrian & Clydach - Briton Ferry -:-
14:30Haverfordwest - Llanelli -:-
14:30Penybont - Taffs Well -:-
14:30Port Talbot - Monmouth -:-
14:30Ton Pentre - Goytre AFC -:-

WALES: Cymru Alliance

14:30Flint - Guilsfield -:-
14:30Gresford - Caersws -:-
14:30Llandudno Junction - Holywell -:-
14:30Penrhyncoch - Rhyl -:-
14:30Porthmadog - Airbus -:-
14:30Queens Park - Holyhead -:-


© 2017 ilk.az
Bütün hüquqlar qorunur.